Túžite po vlastnom dome v duchu modernej architektúry, ktorý bude praktický, priestranný a pohodlný? Možno ste developer a rozmýšľate nad výstavbou novej štvrte, ktorá nemá konkurenciu alebo rozširujete svoju firmu a potrebujete moderné, funkčné a presvetlené kancelárske priestory. V každom prípade vám s vašimi požiadavkami dokáže pomôcť spoločnosť Uhliarik Architects s.r.o. pod vedením Ing. arch Mareka Uhliarika.

architektonický návrh stavbyPrednosťami tejto firmy sú najmä individuálny prístup ku každému projektu a otvorená komunikácia s klientmi, čo vedie k obojstrannej spokojnosti a vyhoveniu požiadavkám klienta do čo najvyššej možnej miery. Tomu nasvedčuje aj široké portfólio firmy zahrňujúce privátne aj verejné stavby a komerčné, obchodné či rezidenčné interiéry. Preto ak hľadáte cit pre detail, luxus, eleganciu a zároveň jednoduchosť, spoločnosť Uhliarok Architects s.r.o. je aj pre vás.

Povedomie o tejto slovenskej firme sa rozšírilo aj ďaleko za hranice Slovenska. Na Filipínskom súostroví Palau stoja bungalovy navrhnuté firmou Uhliarik Architects, ktoré svojou minimalistickou architektúrou, oblými líniami a súladom s feng šuej jemne dopĺňajú architektúru ostrova. Či už hľadáte architekta v Bratislave, kde spoločnosť sídli, alebo sa nachádzate kdekoľvek na svete, takouto stavbou sa rozhodne odlíšite od vašich susedov.

Každý architekt má svoj vlastný typický štýl, ktorého prvky zanecháva ako podpis na každej svojej realizácií. V tomto prípade tomu nie je inak, a preto ak vás nebavia všedné, obyčajné a na oko nudne pôsobiace stavby, ste na správnej adrese. Platí to aj v prípade, ak si neviete poradiť so zariadením svojho interiéru a z obrovskej ponuky nábytku a dekorácií cítite úzkosť.

moderný dom architektúra

Hra s geometriou, asymetrické usporiadanie budov, neutrálne farby či presklené plochy sú všetko znaky charakterizujúce návrhy budov firmy Uhliarik Architects. Okrem toho ak vás zaujíma využitie inovatívnych stavebných materiálov, či ekologické zohľadnenie projektu, firma sa vyznačuje otvorenou komunikáciou a praktickými riešeniami, v ktorých zohľadní požiadavky klienta a zároveň si zachová charakteristické črty svojej tvorby.