Tiny Palm smartphone odrádza fanúšikov gadgetov

Jeho cieľom je pomôcť ľuďom prestať od svojho hlavného telefónu, uviedla firma, napriek tomu, že je plne funkčným smartphone samo o sebe. To bolo privítané s prívlastkom technických komentátorov a na sociálnych médiách.
Prístroj bude stáť 349 dolárov a bude dostupný v USA iba v sieti Verizon od novembra roka 2018.

běh

Vo svojom marketingovom materiáli je opísaný ako "plne pripojený produkt, ktorý je synchronizovaný so svojím existujúcim inteligentným telefónom, takže všetko vaše pripojenie môže ísť tam, kde váš smartphone nemôže".
Má podporu amerického basketbalového hráča Stephena (Stepha) Currya, ktorý tweeted, že bol "povznesený, aby priviedol Palm späť". Módna značka Kate Spade tiež navrhla špeciálny prípad pre malý telefón. Vytvorené sú už aj fotky ako šéfka tejto značky Kate Spadeová „nosí tento produkt.“
Analytik Ben Wood z firmy CCS Insight uviedol, že to bol "určite ambiciózny krok" v štarte v San Franciscu, ktorý licencoval značku Palm od vlastníka HTC.
"Malé, takzvané sprievodné telefóny boli vyskúšané v minulosti a naozaj nezachytili predstavivosť spotrebiteľov," povedal pre BBC.

Povedal, že sa líšil od ostatných "druhých" telefónov, pretože nebol závislý na spojení Bluetooth s nadradeným zariadením.
Pán Wood dodal, že si nemyslí, že nostalgia na značku Palm z deväťdesiatych rokov bude stačiť na to, aby viedla k predaju.
"Značka Palm je perfektne prispôsobená výrobku, ktorý zapadá do dlaní rúk," povedal Wood.
"Okrem toho pochybujem, že v spoločnosti Palm zostáva veľa inej značky než v prípade uber-geekov."

sluchátka

Dieter Bohn, ktorý napísal na americkej internetovej stránke Verge, opísal Palm ako "zvláštnu maličkú vec".
"Takže tu je telefón, ktorý vás zachráni pred telefónom, ale čo vás zachráni pred vašou palmou, pravdepodobne ďalším ešte menším telefónom …" zaznamenal Andrew Orlowski v registri.