Neopísateľne zmyselný zážitok z erotic massage, nuru masáže, couple masáže a mnohých iných práve Vám poskytne Tantra Diamond – tantra zariadenie v centre hlavného mesta Slovenska, v Bratislave. Narozdiel od klasickej masáže, tantra masáž je niečo, na čo do konca života nezabudnete. Senzuálny zážitok zo zmyselných dotykov na tých pravých miestach od tých najkrajších žien Slovenska.

senzualny zazitok

Samotný zážitok je neopísateľný. Stupňovaním a istou tajuplnosťou, dráždením telových receptorov a hýčkaním hebkými rukami, či celým telom, naše masérky Vám ulahodia ako nikto predtým. Mnoho skúsených pracovníčok Vám poslúži a dopomôže k najintenzívnejšiemu orgazmu, aký ste zažili. Skúsené a krásne dámy, ktorých sa rozhodne nemusíte báť Vám poskytnú všetko, po čom Vaše srdce, alebo aj čosi iné, piští. Je pre nás úplnou prirodzenosťou, že si samy vyberietee, s ktorou z pracovníčok strávite tieto intenzívne chvíle. My zaručíme exotický a zmyselný priestor a čistú atmosféru dotvárajúcu obraz orientálnosti. Je len na Vás, či sa počas Vašej masáže rozhodnete pre pasiu alebo vynakladanie energie voči neodolateľnej masérk. Tá Vám pri sedení a masírovaní rada poskytne celé svoje telo, aby dosiahla explóziu v podobe masáže lingamu (inak povedané mužských genitálií) a konečného vyvrcholenia. Ak chcete tantra masáž zažiť vo dvojici s partnerkou, či partnerom, nám to nerobí problém. Pri tých najintímnejších chvíľach sa páry zbližujú najviacej. Nie je nič euforickejšie ako sledovať milovanú osobu v okamihu vyvrcholenia a absolútnej rozkoše. Vaša druhá polovička Vám túto rozkoš bude chcieť dopriať odteraz až navždy.

nadherne zeny

Aj v tejto neľahkej dobe sme otvorení – v každej miestnosti poskytujeme antibakteriálny gél na ruky, používame jednorázové vybavenie (ako sú napríklad povliečky), ktoré po každom „sedení“ vyhodíme a rovnako po každom sedení dezinfikujeme celú miestnosť. Chceme Vám poskytnúť čo najlepší zážitok, ktorý nebude zatienený Vašimi, či našimi obavami o infekciu.