Fakt mám pocit, že počúvam o tom všade ako sú ženy utláčané a ich nebaví byť doma pri deťoch. Chcú ísť do práce, aby si mohli dovoliť všetko, čo chcú oni. Aby si mohli nakúpiť to, čo chcú a aby nemuseli len variť, prať, upratovať a starať sa o deti, lebo im z toho dostatočne hrabe na mozog. Nechcú byť doma celé tri roky materskej dovolenky, ale radšej pôjdu pracovať, aby boli sebestačné a nemuseli sa na nikoho spoliehať. Priam ako keby sa chceli odsťahovať od svojej rodiny, nie?
Možno je to tou dobou, ale mám pocit, že je to príliš smutné, aby tieto ženy boli príliš často ospravedlňované za to, že vlastné kašlú na svoje deti a muža. černoška sa smejeMuž je neustále strese, pretože sa musí postarať o svoje deti a ženu. No, ona namiesto dôkladnej starostlivosti o nich sa radšej bude venovať sama sebe, pretože tak je jej to poukazované zo všetkých strán. Všetci jej hovoria, aby nezabúdala aj na seba, venovala sa sama sebe a zdokonaľovala sa, keď má čas. No, potom mám pocit, že z toho si berú príklad iba také mamičky, ktoré by sa aj tak venovali iba samy sebe a teraz si len ospravedlňujú. Veď to nič nie je popri materskej sa naučiť aj tri svetové jazyky, potom sa môže hocikde zamestnať. Bude to mať jednoduchšie.plavovláska pózuje
V žiadnom prípade by nemali ženy klásť na prvé miesto len samé seba, ale všímať si, či je s ich postojom spokojný ich muž a deti. Keď je matka šťastná, tak je šťastná celá rodina. Len aby to tak naozaj bolo si to radšej poriadne kontrolujte ako keby ste potom mali plakať. Nezabúdajte na to, že voľakedy ženy boli len v domácnosti a boli šťastné. Robili toho oveľa viac ako my teraz a mali na starosti veľké množstvo statkov, polí a boli spokojné. Vychovali deti, ktoré sa podarili a vďaka nim sme aj my tu dnes. Tak nepočúvajte tie novodobé drísty (inak to asi ani neviem nazvať) o tom ako byť šťastný, ale radšej načúvajte sama sebe.

4/5 - (1 vote)