Je pre nejedného človeka otázkou, prečo. Prečo to musí prísť. Prečo sa zas a znova stretneme s obdobím, ktoré si tak neželáme, kedy nad všetkým a pomaly aj nad sebou strácame kontrolu. Cítime sa pod psa, nič nás nebaví a niečo nám chýba. Ale čo? A kedy táto pesimistická nálada konečne prestane? Veď si takúto stagnáciu ani nemôžeme dovoliť, chceme zostať aktívnymi členmi spoločnosti, ale niekedy je to tak ťažké. Hlavne v týchto situáciách, kedy začíname z únavy rezignovať.

Asi sa musíme pozrieť pravde do očí. To je život. Veselé momenty striedajú nudnejšie či niekedy aj smutnejšie. Po radosti prichádza únava. Tak, ako keď končí leto a prichádzajú po oblohe prvé mraky, dažde a nepríjemný chlad v jesenných dňoch.

deprimovaný muž

A tým, že sa máme pozrieť pravde do očí, myslíme hlavne fakt, že niekedy je tou najlepšou medicínou jediné- postaviť sa na nohy, nepoddať sa tomu a naopak hľadať zmysel toho života. Nenechať sa na pospas, nezabudnúť aj na to, čo by nás mohlo oživiť, čo by nás aspoň zabavilo a naplnilo nás strateným elánom. Je to veľmi potrebné. Tak, ako sa dokážeme trápiť, mali by sme si vedieť v rovnakej či dokonca v ešte väčšej miere spraviť aj radosť.

V mnohých prípadoch to ale skrátka musí začať tak, že si nájdeme čas pre seba. Musíme si skrátka vydýchnuť, snažiť sa vysporiadať so zlými myšlienkami a naopak orientovať sa na tie pozitívne. Ono to už postupne bude lepšie a lepšie. Tá konkrétna cesta je už len na každom zvlášť, hoci jeden tip, ako zrelaxovať a nabiť svoje telo aj myseľ novou energiou a novými myšlienkami by tu bol.

portrét ženy,umelecký

  • Tantrická masáž Tag Bratislava tantra Bratislava Tantra možno pozná odpovede, je to vo svojej podstate umenie a zároveň pikantný zážitok, ktorý prebudí aj toho najväčšieho spáča.

Je známe, že tantra masáže nielenže poskytujú relax, ale vedia pracovať aj so zmyslami, odstraňujú sexuálne aj iné emočné bloky a ide skrátka o zážitok, ktorý v mnohých prípadoch stojí za to.