Spoločnosť Schoeller Allibert sa dlhodobo orientuje na výrobu plastových prepraviek, kontajnerov a paliet, ktoré spĺňajú kritériá bezpečnosti a hygienickej nezávadnosti, sú recyklovateľné a zároveň nastavené na mieru, a teda aj finančne výhodné. Dlhodobo uplatňuje zásadu udržateľnosti a vyvíja ekologické riešenia. Prichádzame s ponukou skladovacích kontajnerov Schoellerallibert.com využiteľných v rôznych priemyselných odvetviach, obchodoch a aj poľnohospodárstve. Sú vhodné do každého skladu a úložných priestorov pre svoje pozitívne vlastnosti, medzi ktoré patria :

kontajnery

optimalizácia nákladov na prepravu

podľa druhu prevádzky posilnenie alebo naopak odľahčenie prepraviek vzhľadom na jednoduchšiu manipuláciu

jednoduchá údržba

3 rôzne štandardné veľkosti

výhodná ponuka – možnosť prenajať si plastové kontajnery

skladateľnosť – väčšia úspora priestoru

nízka hmotnosť, väčší objem, vysoká odolnosť

o 30% väčšia úspora miesta pri skladovacích kontajneroch ako pri iných modeloch

maximálna výkonnosť

cenová ponuka na mieru

odolné voči mechanickým poškodeniam a väčšine chemických látok, vydržia aj extrémne teploty

Zvlášť odporúčame model FLC – medzinárodné pomenovanie pre skladacie paletové kontajnery tzv. Foldable Large Container navrhnuté špeciálne tak, aby boli znížené náklady na prepravu prázdnych kontajnerov a zároveň zabezpečovali maximálnu ochranu prepravovaného tovaru. Úžitkový objem skladacieho kontajnera je vytvorený tak, aby čo najviac šetril priestor – až o 10% v porovnaní s bežnými typmi plastových kontajnerov – model Magnum Optimum až o 30%. Aké typy skladacích kontajnerov sú najvýhodnejšie práve pre vás? Vybrať si môžete z aktuálnej ponuky:

skladovacie kontajnery

Magnum Optimum Hopper – preprava a dávkovanie viečok a uzáverov, využiteľné v potravinárstve, možný aj prenájom

BoxerPac – skvelá voľba pre náročnú logistiku vzhľadom na jednoduché rozloženie a zloženie kontajnera

Skladací kontajner MaxiPac – distribúcia tovaru v maloobchode

V prípade záujmu môžete požiadať o cenovú ponuku na mieru a vzhľadom na nastavenie kontajnerov nastavte filter na parametre. Na tento účel môžete vyplniť aj formulár a naša firma vás čo najskôr bude kontaktovať.