Diagnóza rozprávkar

Niektorí muži nevedia, ako inak vyjadriť záujem o ženu, tak jej sľubujú nesplniteľné veci. Muž, ktorý niečo povie, by si mal za tým stáť. Avšak niektorí muži si za svojimi sľubmi nestoja. Môže vám sľubovať, že vás tento rok vezme na dovolenku, ale on dobre vie, že to nikdy neurobí. Na druhej strane je pre ženu príjemné, že s ňou muž plánuje zážitok do budúcna.
Rozprávkar rád hovorí o sebe a o svojich úspechoch. O objekte svojho záujmu hovorí v superlatívoch akoby nič alebo nikto lepší neexistoval. Keď vás niekto prehnane chváli, niečo na tom asi nebude dobre. Po čase sa rozhodnete, že si ho pustíte k telu a keď sa ráno zobudíte, vedľa vás ostane len prázdno.
Rozprávkar môže byť v tomto ohľade aj čestný a nemusí vás opustiť, keď dosiahne svoje. Ale keď sa rozhodnete, že by bolo vo vzťahu urobiť krok vpred, o ktorom sa s vami dlhé hodiny rozprával, odrazu cúva. Odrazu by všetko, čo sľúbil, odložil na neskôr.

muž

Takýto človek nie je schopný zodpovedných rozhodnutí. Všetky dôležité úkony zaňho robia iní, preto sa nikdy nenaučil vyhodnotiť, kedy je dobré dať sľub. Preto ak viete, že váš chlap je závislý na svojich rodičoch, že nikdy nezažil, čo je to zodpovednosť, ani od neho nečakajte, že bude plniť svoje sľuby.
Najhoršie klamstvo rozprávkara je, keď vám povie, že vás miluje. Muži majú problém vyjadrovať svoje pocity a ak tieto slová od neho počujete po týždni chodenia, určite to nie je pravda. Keď vám je schopný vyznať lásku 30x denne, nemyslí to úprimne. Vždy je lepšie, keď vám muž vyjadruje sympatie svojimi činmi. Napríklad, že za vami meria nekonečné kilometre, že vás rozosmeje, keď ste smutná, že počúva deň i noc vaše problémy, aj keď možno pri tom zaspáva. Láska sa dá vyjadriť aj inak ako len slovami.

růže

Kým vám bude rozprávať, čo by s vami chcel zažiť, vždy bude len rozprávkar. Keď bude s vami spomínať, čo ste spolu zažili, vtedy sa z neho stane skutočný chlap.