Zvodný pohľad pokladá väčšina ľudí za veľmi dôležitý pri posudzovaní fyzickej krásy. Pohľad hovorí za všetko, ako sa vraví. Mihalnice a oči sú toho dôkazom, preto si ich predsa ženy zvyknú toľko maľovať, aby ich čo najviac zvýraznili. Nič však nie je pre ženu preto smutnejšie, ako keď je jej pohľad nevýrazný kvôli veľmi riedkym a krátkym mihalniciam a riedkemu obočiu. Keď jednoducho ani nie je čo maľovať, vie nás to pekne potrápiť.

oko

Nemusíte však zúfať, pretože lepenie si umelých mihalníc nie je to, čo vám chcem odporúčať. Chcem skôr poukázať na to, že ani tento problém nie je neriešiteľný a vy sa už o niekoľko mesiacov môžete tešiť z oveľa hustejším a krásnejších mihalníc a tiež obočia, pretože dokáže rásť a ich stav sa skutočne dokáže zlepšiť. Ako však na to?

Na to, aby ste si takéto sérum vyrobili sami doma nepotrebujete nič extra. Ricínový olej a argánový olej úplne postačia, ak chcete účinok rýchlejšie tak dokopy, aj máte čas tak kľudne používajte iba jeden. Zoženiete ich v lekárni, alebo drogérii, dokonca ricínový olej vám v lekárni načapujú do sklenenej nádoby podľa vášho uváženia, nie je vôbec drahý a množstvo je na vás, no 2 deci hojne stačia.
Dávajte si ich pravidelne na mihalnice aj na obočie, každý deň, napríklad večer pred tým, ak osa uložíte do postele. V noci sa nepotrebujete maľovať ani nikam chodiť a preto olejčeky na vašich mihalniciach ani na vašom bočí nebudú nikomu prekážať, navyše, je lepšie mať pri užívaní olejov na mihalniciach oči radšej zatvorené, pretože ak si nimi neustále klipkáte, môže sa vám ricínový olej dostať do očí. Nie je to nič extra nebezpečné, avšak trochu nepríjemné, preto je lepšie sa priamemu kontaktu s očami vyhnúť. A to zabezpečíte práve tak, že budete mať vtedy oči zatvorené.

tvář

Prvé zmeny môžete odsledovať už po týždni, dvoch pravidelného užívania, ak náhodou nie, nezúfajte a nevzdávajte sa. Trpezlivosť ruže prináša.