Panely, trubice, pásiky či žiarovky, to všetko zahŕňajú LED osvetľovacie zdroje, ktoré sa nachádzajú v mnohých domácnostiach či na pracoviskách alebo v obchodných a zábavných centrách a predstavujú momentálne najekologickejšie a najúspornejšie typy osvetlenia, ktoré ponúka trh.

Led2

V sortimente žiaroviek patria v súčasnosti k najpoužívanejším typom LED žiarovky so závitom E27. Sú známe svojou dlho životnosťou, výraznou úspornosťou, a čo je veľmi dôležité, sú ekologické. Tieto žiarovky sa po zapnutí rozsvietia okamžite až na maximálnu svietivosť, ktorú môžu dosiahnuť a ani časté vypínanie a zapínanie ich nevyradí z činnosti. Zákazníci si tento tovar môžu zakúpiť na internete v eshope napríklad spoločnosti LEDprodukt s.r.o., kde okrem spomínaných typov žiaroviek nájdete aj ich varianty s mnohými výkonmi a tiež širokú ponuku produktov s rôznymi uhlami svietenia, o spektre farieb ani nehovoriac. Každá led ziarovka e27 žiarovka je vybavená CCD Driverom, ktorého úlohou je odstrániť blikanie žiarovky po jej zapnutí alebo jemné svietenie po vypnutí, ktoré je ešte stále realitou pri žiarovkách v nižších cenových reláciách. Tento eshop však svoj tovar dováža priamo od výrobcu, a tak o jeho originalite a kvalite niet pochýb, všetky majú overiteľný pôvod. Každý komponent a tiež produkované svetlo má záruku kvality.

light-bulb-930260_1280

Farebné odtiene sú v rozpätí od bielej teplej cez studenú až po neutrálnu bielu farbu. Platí základné pravidlo, že teplá je vhodná do priestorov určených na oddych, studená naopak tam, kde vyvíjame nejaké aktivity a neutrálny odtieň je univerzálny. Dual-White vám však umožní mať všetky tri varianty, pretože pomocou diaľkového ovládača si nastavíte požadovaný odtieň aj formou plynulého prechodu. Je vybavený aj nočným režimom a tiež stmievateľnosťou.

Ak chcete využiť v domácnosti hru farieb, zvoľte si RGB-W+Dual White žiarovky, ktoré pokrývajú spektrum farieb a dovoľujú vám využiť ich ako farebnú hru na vyjadrenie atmosféry interiéru. Vyznávači retra si takisto prídu na svoje, na trhu sa objavili žiarovky RETRO FILAMENT, ktoré majú tvar klasických žiaroviek.