Dámska alebo pánska peňaženka je naším doplnkom a spoločníkom každý deň a intuitívne si na ňu dávame veľký pozor. Je všeobecne známe, že výber peňaženky je odlišný u žien a u mužov, obidve pohlavia majú rôzny uhol pohľadu na peňaženku. Kým ženy si vyberajú najmä podľa dizajnu, u mužov prevláda funkčnosť, vnútorná organizácia a vonkajší vzhľad nie je natoľko dôležitý ako pre ženy.

leather-swing-beat-2347956_640

Preto je kolekcia kvalitných kožených peňaženiek kožené peňaženky rozsiahla a svoj model si v nej nájdu dámy aj páni, mnohým poslúži aj ako tip na milý darček.

V ponuke nájdete kvalitné peňaženky vhodné do spoločnosti, na športové účely, na každodenné používanie, luxusné dámske a pánske kolekcie, všetky v primeranej cene a najmä vo vysokej kvalite.

Peňaženka je doplnok, kde si ukladáme nielen peniaze, ale aj doklady, rôzne cenné ústrižky, karty a iné drobnosti. Ich ochrana je pre nás nesmierne dôležitá, preto určite mnohí uvítajú možnosť voľby koženej peňaženky s ochrannými prvkami, ktoré zabránia odcudzeniu dokladov a kariet.

money-1934036_640

Vnútorná organizácia kvalitných kožených peňaženiek je premyslená, je v nej úložný priestor pre mince, bankovky, doklady, drobnosti a mnohé pánske peňaženky majú aj niečo navyše, prečo si ich muži obľúbia – priestor na pero, mini užitočné drobnosti alebo na mobil.

Dámske peňaženky pútajú vzhľadom, sú z jemnej kože, s matným alebo lakovaným povrchom, hýria farbami, dokonca aj červená má niekoľko odtieňov. Takisto majú funkčné vnútorné členenie a ženy si v nej nájdu dostatok miesta na všetko. Zapínanie je na zips, ozdobné cvoky, patenty, kovové ozdoby, pánske peňaženky sa zapínajú zvyčajne na obvodový remienok, aj keď obvodový zips alebo tzv. dolárovka nie sú výnimkou.

Kožená peňaženka je pojem v doplnkoch – je kvalitná, má dlhú životnosť, eleganciu, praktický vnútorný priestor a je dôstojným doplnkom kdekoľvek.