Stránka, ktorá predáva hlavne elektroniku vo forme počítačov a mobilov, nie je jediná. Čo ju však robí výnimočnou je fakt, že ponúka aj iné, zväčša tiež elektronické výrobky. Čo všetko si môžete vybrať z jej širokej ponuky a nechať doviesť kuriérom alebo do ich pobočky?

eshoop

Starostlivosť o zdravie
Zdravie je niečo, s čím nechceme riskovať. Alza predáva len značkové a certifikované prístroje, preto by nemalo byť problém zaobstarať si napríklad taký tlakomer. Rôzne ceny a modely vám dajú dostatočný priestor na výber. Ak máte problémy s pľúcami alebo prieduškami, značkový inhalátor sa tiež nachádza v ponuke a nie len jeden. Vyzerá to teda ideálne. Osobné váhy, alebo rôzne stroje na čistenie pleti s najnovšími technológiami a nie za málo peňazí, niektorí preferujú kúpu takéhoto tovaru cez internet a bez zbytočného ponáhľania. A ak chcete prekvapiť niekoho blízkeho, napríklad masážne stroje tu stoja menej ako v klasickom obchode.

Aj pre mužov
Možno aj vám napadlo, čo z toho, ak ste muž. Alza neponúka len tovar pre dámy v oblasti kozmetiky. Páni si tu prídu na široký výber rôznych holiacich strojčekov. A že ich nie je veru málo. Novinky za skvelé ceny s príslušenstvom alebo nejakou tou zľavou. Čo si budete určite pochvaľovať sú názory kupujúcich, ktoré zdieľajú svoje zážitky s novým tovarom. Preto by váš výber mal byť ľahší a rýchlejší. Zastrihávacie strojčeky na vlasy sú tiež k dispozícií a aj rôzne komplety, pri ktorých nebudete musieť navštíviť holiči hádam naveky.

kartáček

Aj klasika
Tak ako by sa mohlo predpokladať, Alza ponúka klasické spotrebiče ako fény, kulmy a žehličky na vlasy určené pre nežnejšie pohlavie. Okrem toho tu majú pevné miesto aj elektrické zubné kefky, ktorým sa darí stále viac a viac. Čističe vzduchu tiež nie sú výnimkou a ich výber je nadštandardný, keďže tu objavíte značky, ktoré sa bežne nevyskytujú v tejto kategórii.