Každá z nás občas sníva o tom ako by chcela vyzerať. Nepáčia sa nám naše vlasy, farba očí či naša postava. U každého je to inak, no faktom ostáva, že sme pomerne často nespokojné. V tomto článku sa budeme zaoberať práve našimi očami. Tvoria výraz celej našej tváre a hneď upútajú. Oči dokážu veľmi upútať aj keď si to možno neuvedomujeme. Majte oči ako bábika!

oči

Ako docieliť dokonalý vzhľad očí? No samozrejme ide o naše riasy. Len tak docielime aby sme mali oči ako bábika. Práve riasy sú veľmi dôležité. V dnešnej dobe, je už bežnou záležitosťou nechať si upraviť riasy alebo si ich jednoducho nalepiť. To je kľúčom k úspechu! Veľa z nás má z toho obavy, no ak zvolíte prirodzenú dĺžku a nájdete zodpovednú kozmetičku, nemáte sa čoho obávať.
Lepenie rias prebieha tak, že na každú jednu vašu riasu sa prilepia dve alebo viacero umelých rias. To dodá objem vašim prirodzeným mihalniciam. Zvoliť si môžete samozrejme aj dĺžku nalepovaných mihalníc. Je to len na vás ako sa rozhodnete a či preferujete jednoduchší alebo extravagantnejší vzhľad rias. Oči ako bábika docielite práve hustými a dlhými riasami. Budete prekvapená ako krásne to vyzerá.

Nemusíte sa vôbec ničoho obávať. Aplikácia je úplne bezbolestná a dokonca si pri nej aj zrelaxujete. Pokojne môžete počas aplikácie aj zaspať. Je to veľmi príjemné a ani po aplikácii to nie je nič na čo by ste si nezvykli. Potrvá to maximálne pár hodín a potom budete úplne stotožnená aj s umelými riasami.

panenka

Taktiež to nemá vplyv ani na vaše prírodné mihalnice a nezničia sa tým. Mnoho žien sa obáva práve tohto. No keďže sa každá mihalnica lepí zvlášť, nijako sa tým nepoškodí a keď vypadne vaša, vypadne s ňou súčasné aj umelá. Takto po určitom čase postupne vypadajú všetky. Ak si chcete udržať dokonalý vzhľad, mali by ste si ich nechať pravidelne dopĺňať.