Upratovanie od externej firmy

Či už usporiadávate jednorazovú akciu vonku, alebo organizujete akcie pravidelne, prípadne robíte párty, či oslavu, vždy treba nakoniec upratať priestory vonku i vo vnútri. Kopa neporiadku sa predsa neodstráni sama. Ak vás táto predstava desí, nemusíte to zabezpečovať vy! Je možné objednať si na to upratovací servis podľa vašej potreby na čokoľvek. Firma vám po zadaní objemu prác a rozsahu vašich potrieb vypracuje kalkuláciu a už sa jednoducho o nič nemusíte starať. Upratovanie zabezpečia za vás.

vysavač a koberec

Čistenie kobercov cena

Okrem bežných upratovacích prác, do ktorých sa zaraďuje napríklad vysávanie, umývanie podláh, utieranie prachu, udržiavanie sociálnych zariadení a kuchynky, môžete mať od upratovacieho servisu zabezpečené aj špeciálnejšie služby. Čistenie kobercov je jednou z nich. Či už máte koberce doma alebo v kanceláriách, je potrebné z času na čas ich okrem vysávania aj poriadne vyčistiť. Čistenie sa dá robiť rôzne, ale profesionálna upratovacia firma, ako je napríklad GRANT má na túto službu aj špeciálnu výbavu a prístroje. Čistenie kobercov sa tu robí hĺbkovo a na mokro. Používa sa pritom extrakcia cez jednokotúčový stroj a extraktor. Vybavenie umožňuje vyčistiť koberce naozaj starostlivo a dostanú sa tak preč aj hlbšie znečistenia, usadeniny alebo zašlapané nečistoty.

koberec v priestore

Pokiaľ by ste si koberce chceli nechať vyčistiť, cenu vám firma rada poskytne osobne, konkrétne pre vaše zadanie. Aj keď cena nie je jediným dôležitým faktorom spolupráce a poskytovania služieb, iste vás aj v tomto prípade poteší!

Kvalita a profesionalita ja vo firme GRANT samozrejmosťou, a preto sa na nich neváhajte kedykoľvek obrátiť. Čistenie kobercov vám vedia zabezpečiť v Poprade a okolí, prípadne aj v mestách, ktoré sú nablízku. Neváhajte ich preto kontaktovať kedykoľvek, aby boli vaše koberce vyčistené a žiarili ako nové!