Zdravá a prirodzená chuť na sex, respektíve na pravidelný a plnohodnotný styk, je záležitosťou obidvoch pohlaví a úlohu niekedy nemusí zohrávať ani vyšší vek. Napĺňať túto prirodzenú túžbu v partnerskom živote je príjemné a vo svojej podstate dôležité spestrenie, ktoré by nemalo byť ničím narušené. Konkrétne ani faktorom, akým môže byť znížené libido.

žena, modelka

Pribúdajúci vek, pribúdajúce starosti a rôzne ďalšie faktory dokážu mať za následok poklesnutie libida u mužov ako aj u žien. V prípade mužov však v súčasnosti poznáme už X prípravkov, ktoré im túto stratenú chuť vrátia. Podobné prípravky sú už ale dostupné takisto pre nežnejšie pohlavie, pričom takáto zenska viagramôže byť postavená na prírodnej báze a slúžiť ako príjemné afrodiziakum. To je napr. jej rozdiel oproti tabletám na predpis a generikám, čo dokážu mať na druhej strane nepríjemné vedľajšie účinky.

Prírodné prípravky slúžiace ako afrodiziakum pre ženy sa musia postarať hlavne o zvýšenie libida, navrátiť klesajúcu chuť na na sex a zároveň sa postarať o to, aby žena dokázala styk prežívať intenzívnejšie a tým mať z neho kvalitnejší pôžitok. Je to zároveň výhra takisto pre jej partnera, ktorý v nej možno aj napriek snahe nedokáže vzbudiť potrebnú vášeň, v čom ale účinne dokážu pomôcť spomenuté prípravky, vďaka ktorým bude sex opäť potešením a zážitkom pre obidve strany.

žena, sexi, osvetlenie

Princípom užitia viagry u mužov je silnejší príval krvi do oblasti pohlavných orgánov, čo následne vedie k zvýšenej citlivosti a rozkoši pri styku. Výsledkom je následne takisto kvalitný orgazmus. A tieto podobné účinky poskytuje zmienené afrodiziakum pre ženy. Prichádza k lepšiemu prekrveniu pohlavného orgánu, ktorého výsledkom je zvýšenie citlivosti pri styku, schopnosť prežiť sex intenzívnejšie a očakávaným záverom je aj v tomto prípade kvalitné vyvrcholenie. Nie je dokonca vylúčené prežiť tento zážitok opakovane.