Kúpeľňa ako miesto relaxu a oddychu by mala spĺňať praktickú ale aj estetickú funkciu.

Možnosti jej riešenia je niekoľko, záleží od potrieb a vkusu majiteľa. Dnes už neplatí, že kúpeľňa aj vrátane sprchového kúta musí mať iba murované steny. Moderné prevedenia sú sklenené vo forme sklenených zásten. V interiéri kúpeľne pôsobia vzdušne, elegantne a majú množstvo praktických výhod.

shower-389260_640

Ich správny výber Vám poradí sprchova zástena. Vďaka kompletnému servisu a profesionálnej ponuke získate moderný a jedinečný sprchový kút, prípadne sklenenú zástenu za vaňu.

V ponuke je niekoľko prevedení – buď celosklenený sprchový kút, ktorý je vhodný takmer do každej kúpeľne, obzvlášť do menších priestorov. Dvere sprchového kúta môžu byť otváracie, alebo v prípade veľmi malých rozmerov aj posuvné.

Najmodernejšou formou sprchovacích kútov sú aktuálne tzv. „walk in sprchy“. V preklade to znamená, že so sprchy vstúpite priamo, bez prekonania sprchového žľabu. Samotný kút je ohraničený elegantnými a vkusnými sprchovými zástenami. Toto riešenie je ideálne aj pre malé deti, seniorova handicapovaných ľudí. So správnou voľbou povrchovej úpravy skla dosiahnete želaný efekt. Buď samotné číre sklo, alebo matné, prípadne grafosklo alebo Vami navrhnuté motívy, ktoré sa dajú realizovať pieskovaním. Súkromie a intimita sú v kúpeľni dôležité, vhodná kombinácia materiálov Vám ich zaručí.

O bezpečnosť sa obávať nemusíte – sklo je špeciálne, odolné, vyrobené kalením a pokryté filmom, ktorý zabraňuje vytváraniu vodného kameňa. Celkové prevedenie aj za pomoci elegantného čistého materiálu skla pôsobí nadčasovo.

Tento spôsob využitia sklenených sprchových zásten je praktický, funkčný a je aj zároveň moderným architektonickým riešením.

Aj sklenená zástena za vaňou má množstvo výhod – priestor za vaňou pri sprchovaní ostáva suchý, ľahšie sa udržiava čistota a elegantne doplní kúpeľňu s vaňou. Moderným spôsobom nahradí závesy.

bathroom-1336167_640

Sklenené zásteny a ich prednosti Vás oslovia.