Je ťažké urobiť niečo, aby so sebou človek vždy dokonale spokojný. To však ešte neznamená, že to nie je nemožné. Musíte proste urobiť všetko také, aby to naozaj išlo a aby boli veci také dokonalé, že sa vám nad tým nebude chcieť ani viac premýšľať, pretože to proste bude presne také, aby boli veci perfektné. Verte tomu, že to dokážete. A verte aj tomu, že nech sa deje čokoľvek, nakoniec to bude vždy o tom, že dokonalým človekom nikdy nebudete. Môžete sa k tomu však chcieť priblížiť. Tak čo? Urobíte to? Bude to pre vás naozaj dokonalé? Alebo je to hlúposť, ktorej neveríte?
asijské šperky

Ak si myslíte, že existujú veci, ktoré pre vás nie sú, možno sa mýlite. Ide o uhol pohľadu. Vždy ide len o to.

Nakoniec to bude vždy presne také, ako si vy sami predstavujete, aby to bolo. A aj keď sú veci smiešne a aj keď sa vám nikdy nič nebude zdať také ťažké, ako práve toto, nakoniec pochopíte, že to má svoj zmysel. A že na tom záleží, keď sa rozhodnete, že to je niečo, čo je pre vás naozaj najviac na svete. Teraz však ide o veci, ktoré sú dokonalé a ktoré sú dôležité pre vás. Ktorú vec vy sami pokladáte za dokonalú? A je vôbec taká, ktorá sa vám páči až tak veľmi, že by ste ju tak označili?

Každý vie, čo sa mu páči, ale takmer nikto to sám sebe nechce dopriať. Prečo to tak vlastne celé je? Rozmýšľali ste nad tým?
krásná žena
Vždy ide o to, aby ste boli šťastný a spokojný, nikdy to nie je o ničom inom. A mnohým ženám možno stačí, keď majú nádherné strieborne nausnice damske a všetko bude presne také, aké ste vždy chceli, aby to bolo. Verte tomu, že presne na tomto je to celé postavené. Občas proste musíte urobiť kompromis a zamerať sa na veci, ktoré sú proste dôležité a na ktorých bude vždy záležať. Takže, čo to nakoniec bude? Necháte si predsa len poradiť? Alebo to pre vás bude niečo iné a viac uveriteľné? Možno, no je to len a len o vás.